مهندس علی محمدی مقدم در آئین تودیع و معارفه مدیر حراست منابع طبیعی و آبخیزد" /> مهندس علی محمدی مقدم در آئین تودیع و معارفه مدیر حراست منابع طبیعی و آبخیزد" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بالندگی،شکوفایی و پیشرفت سازمانی مستلزم محیطی امن،سالم و پویاست
پیام روز
بازدید روز : 1558
بازدید کل : 2717180
آخرین بروزرسانی:
7 آبان 1399 ساعت 14:32
نظرسنجی
سايت حاضر را چگونه مي بينيد؟
بازدید : 2838 15 تير 1394 ساعت 18:10 شماره :36269
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری:
بالندگی،شکوفایی و پیشرفت سازمانی مستلزم محیطی امن،سالم و پویاست
مهندس علی محمدی مقدم در آئین تودیع و معارفه مدیر حراست منابع طبیعی و آبخیزداری استان با بیان این مطلب گفت: صحه صدر ، بصیرت،بردباری،امانت داری و رازداری از شاخص های عملکردی حراست می باشد.
وی با برشمردن وظایف حساس حاکمیتی در بخش منابع طبیعی به لزوم حفاظت همه جانبه به ویژه حفاظت هوشمند و پایدار از این منابع تاکید نمود وبیان داشت بالندگی ،شکوفایی و پیشرفت سازمانی مستلزم محیطی امن، سالم وپویاست و حراست با توجه به وظایف و کارکردهای ذاتی خود نقش مهمی در این زمینه بالاخص موضوع پیشگیری از وقوع جرم و تخلف را میتواند به خوبی ایفاء نماید.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت حراست به منزله مچ گیری نیست بلکه نقطه مقابل آن یعنی پیشگیری است و الزاما حراست باید با ایجاد احساس امنیت ، فضای کاری مناسب توأم با آرامش را برای همکاران فراهم نماید.
محمدی مقدم با توصیه به حفظ اخلاق و تقوای الهی در انجام مسئولیت خطیر سازمانی گفت حراست علاوه بر اشراف کامل به شرح وظایف قانونی میبایست مقتدر و کارگشا باشد و رویکرد آن باید مبتنی بر تعامل و همدلی در بین کلیه کارکنان باشد .
در این آئین از زحمات آقای مهندس بهنام صحرانشین تقدیر و جناب آقای مهندس سیف الله عالی را به عنوان سرپرست حراست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان منصوب و همچنین طی حکمی آقای صحرا نشین را به عنوان سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شهرکرد منصوب نمودند .
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :