معاون برنامه ریزی و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در این آ" /> معاون برنامه ریزی و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در این آ" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رئیس جدید اداره منابع طبیعی شهرستان اردل منصوب شد
پیام روز
بازدید روز : 1331
بازدید کل : 2717172
آخرین بروزرسانی:
7 آبان 1399 ساعت 14:32
نظرسنجی
سايت حاضر را چگونه مي بينيد؟
بازدید : 3512 30 تير 1394 ساعت 11:22 شماره :36463

رئیس جدید اداره منابع طبیعی شهرستان اردل منصوب شد
معاون برنامه ریزی و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در این آئین اظهار داشت:توسعه منابع طبیعی در گرو مدیریت و استفاده صحیح و بهینه از منابع می باشد.
سید اسماعیل صالحی گفت:منابع طبیعی بخشی از انفال و سرمایه های ملی و خدادادی می باشد و باید در حفظ و صیانت این منابع خدادادی بکوشیم و با فرهنگ سازی مناسب در میان مردم بتوانیم به اهداف سازمانی دست یابیم.
وی با اشاره به نقش ارزنده منابع و عرصه های ملی در زندگی اجتماعی بشر خواستار تلاش هر چه بیشتر همکاران در حفظ این منابع شد و گفت هر کدام از ما باید به عنوان یک کارشناس فرهنگی بوده و بکوشیم تا بتوانیم فرهنگ منابع طبیعی را به معارف عمومی تبدیل کنیم.
به گزارش خبرنگار پیام طبیعت در این آئین طی حکمی سلیمان بهمنی به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی شهرستان اردل معرفی و از زحمات بهروز مرادی تقدیر شد.
خاطر نشان می سازد سلیمان بهمنی قبل از این سمت به عنوان رئیس اداره آموزش و ترویج اداره کل منابع طبیعی استان مشغول به خدمت بود. 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :