معاون برنامه ریزی و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در آئین " /> معاون برنامه ریزی و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در آئین " /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلب مشارکت مردم و بهره برداری پایدار از منابع طبیعی در کانون توجه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان می باشد
پیام روز
بازدید روز : 1292
بازدید کل : 2717170
آخرین بروزرسانی:
7 آبان 1399 ساعت 14:32
نظرسنجی
سايت حاضر را چگونه مي بينيد؟
بازدید : 2996 4 مرداد 1394 ساعت 16:57 شماره :36602

جلب مشارکت مردم و بهره برداری پایدار از منابع طبیعی در کانون توجه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان می باشد
معاون برنامه ریزی و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در آئین تودیع ومعارفه رئیس شهرستان لردگان اظهار داشت :حفاظت از عرصه های جنگلی شهرستان لردگان با توجه به وسعت بالا و اهمیت آن در سطح استان امری ضروری و غیرقابل اجتناب است.
مهندس اسماعیل صالحی با مهم دانستن توجه به راهبردهای تعریف شده در برنامه ششم توسعه در خصوص جامع نگری و هماهنگی در حوزه های آبخیز استان گفت:می بایست فرهنگ سازی لازم در این زمینه صورت پذیرد و با جلب مشارکت مردم و بهره برداری پایدار از منابع طبیعی، بهتر از پیش در حفاظت بهره مند شویم.
وی خواستار تهیه برنامه توسعه بخش منابع طبیعی شهرستان ها در قالب برنامه ششم توسعه گردید و گفت:ادارات شهرستان ها با اجرای عملیات آبخیزداری و آبخوان داری و اجرای طرح های جنگل کاری اقتصادی و طرح های مرتعداری ،توسعه گیاهان دارویی با مشارکت مردم می توانند در احیا و توسعه این بخش موثر و مفید باشند.
صالحی گفت: با واگذار نمودن عملیات گشت ومراقبت به بخش خصوصی نیروهای حفاظتی را در بخش منابع طبیعی تقویت نمود.
وی در ادامه افزود با فعال نمودن گلوگاه گوشکی شهرستان لردگان با کمک یگان ویژه نیروهای انتظامی جلوی بسیاری از تخلفات در این شهرستان گرفته می شود.
به گزارش خبرنگار پیام طبیعت در این آئین طی حکمی آقای علی جلیل به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی شهرستان لردگان معرفی و از زحمات آقای کشواد درویشی تقدیر شد.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :