پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - فرمانده حوزه مقاومت بسیج اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان معرفی شد
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 34364
بازدید کل : 3277305
آخرین بروزرسانی:
4 بهمن 1400 ساعت 11:7
بازدید : 4877 24 مرداد 1397 ساعت 13:22 شماره :51163

فرمانده حوزه مقاومت بسیج اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان معرفی شد

مسئول بسیج کارمندی استان در آئین تکریم و معارفه فرمانده بسیج این اداره کل با بیان اینکه کشور بیش از 21 هزار شهید کارمندی را تقدیم نظام کرده است اظهار کرد: استان چهارمحال و بختیاری نیز از این تعداد 84 شهید را به خود اختصاص داده است.

فرجزاده با بیان اینکه امام(ره) با تدبیر بزرگ خود شجره طیبه را پایه گذاری کرده است عنوان داشت: بسیج به عنوان یادگار باقی مانده و فعالیت معجزه آسایی را در پی داشته است.

این مقام مسئول گفت: بسیج در تمامی عرصه ها وارد عمل شده است و از انقلاب حمایت کرده است.

مسئول بسیج کارمندی با تاکید بر اینکه بسیج موجب همبستگی ملی شده است، بیان کرد: تشکیلات بسیج تشکیلات عظیمی است که در قالب حوزه، سازمان و.... فعالیت می کنند.

وی تصریح کرد: پایگاه‌های بسیج به عنوان اصلی‌ترین بخش بسیج می‌باشد که در تحقق بسیج دهها میلیونی نقش اساسی دارند.

وی با بیان اینکه در بسیج چیزی به عنوان بازنشستگی نداریم افزود: موفقیت بسیج مدیون فرماندهان، انقلابی، باانگیزه و با اخلاص است.

این مقام مسئول تصریح کرد: اگر بتوانیم محیط جامعه را به محیط کاملا اسلامی تبدیل کنیم بسیاری از مشکلات جامعه از بین خواهد رفت.

 

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان نیز اظهار داشت: یکی از دلایل اقتدار، ثبات و پیروزی انقلاب اسلامی وجود بسیج است که این از آینده نگری امام خمینی(ره) بوده است.

محمدی مقدم  با بیان اینکه امام (ره) دور اندیشی داشته است عنوان داشت: امام به درستی در کنار ارتش و سپاه نیروی مردمی را تشکیل داد تا جمهوری اسلامی ایران با ظرفیت عظیم مردمی به اهداف انقلاب دست یابد.

وی بیان کرد: مردمی کردن جنگ تفکر امام(ره) بود که توانست در جنگ 8 ساله دفاع مقدس در مقابل جهانیان بایستیم و در مقابل استکباریان پیروز شویم.

این مقام مسئول گفت: بسیج یک نیروی نظامی مردمی است و در دوران دفاع مقدس بیشترین شهدا از بسیجیان بوده است و این نشلان دهند آن است که مدیریت جنگ را بسیج انجام داده است.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خاطرنشان کرد: مردم خود جوش در جنگ حضور یافتن و جان و مال خود را در طبق اخلاص قرار دادند .

وی افزود: حسن خلق، رفتار نیکو، و... ویژگی های یک بسیجی است که می تواند بسیجیان را در امر ترویج فرهنگ ایثار،جهاد و ازخود گذشتگی کمک کند.

محمدی مقدم گفت: نیروهای منابع طبیعی با کمترین امکانات و با روحیه بسیجی و جهادی در حال ارائه خدمت به استان هستند.

به گزارش خبرنگار پیام طبیعت حجت الاسلام سید محمد حسینی بعنوان فرمانده حوزه مقاومت بسیج اداره کل منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری معرفی و از زحمات حیدر کرمی در این حوزه تجلیل شد.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :