پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لردگان معرفی شد
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 36653
بازدید کل : 3277490
آخرین بروزرسانی:
4 بهمن 1400 ساعت 11:7
بازدید : 2610 15 دی 1397 ساعت 23:37 شماره :55936

رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لردگان معرفی شد
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار جهانبین نیوز؛ علی محمدی مقدم مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری در جلسه تودیع و معارفه رئیس منابع طبیعی شهرستان لردگان اظهار کرد: با توجه به اینکه بالای 51 درصد جنگل استان در شهرستان لردگان وجود دارد و از طرفی بارندگی بالای 600 میلی متر در این شهرستان و توپوگرافی این شهرستان از دو جهت حایز اهمیت است اول توجه به حفاظت جنگل های این شهرستان و دوم در بحث آبخیزداری است که خوشبختانه در این زمینه از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در سال جاری 2 میلیارد و 300 میلیون تومان به این شهرستان اختصاص داده شد. 
محمدی مقدم افزود: مهم‌ترین پروژه این استان پخش سیلاب کلامویی می‌باشد که درشهرستان لردگان اجرا گردیده که بالای 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و برای دهه مبارک فجر آماده بهره برداری می باشد.  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اظهار داشت: هدف همه ما حفظ و حراست از عرصه های منابع طبیعی است که در این راستا با توجه به توانمندی، همکاری و تلاش تمامی همکاران با قوت و قدرت بیشتر گام های موثر و مثبتی برداشته شود.  
وی در ادامه از مسئولین استانی و کشوری درخواست کرد که توجه به اینکه سرچشمه سه رودخانه مهم کارون، زاینده ورد و دز از استان چهارمحال و بختیاری سرچشمه می گیرد و بخش قابل توجه ای از آب شیرین کشور را تولید می کند و حیات فلات مرکزی و جنوب کشور به آب این استان وابسته است در حوزه آبخیزداری و منابع طبیعی توجه بیشتری به این استان داشته باشند.
 برهان حسین پور آقائی فرماندار شهرستان لردگان نیز در این آیین گفت: نیمی از منابع طبیعی و جنگل ها در شهرستان لردگان واقع شده و نیاز است برای حفاظت از آنها امکانات و نیروی انسانی بیشتری در اختیار  شهرستان قرار بگیرد تا بتوان از این منابع خدادادی حفاظت نمود.  
در پایان این مراسم طی حکمی آیت حسنی به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لردگان منصوب و از خدمات ایمان اسکندری در زمان تصدی .ریاست اداره منابع طبیعی این شهرستان تقدیر شد
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :