پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - معاونت جدید برنامه ریزی توسعه مدیریت و منابع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان منصوب شد
پیام روز
بازدید روز : 37359
بازدید کل : 3277528
آخرین بروزرسانی:
4 بهمن 1400 ساعت 11:7
نظرسنجی
سايت حاضر را چگونه مي بينيد؟
بازدید : 654 9 آذر 1399 ساعت 11:33 شماره :79411

معاونت جدید برنامه ریزی توسعه مدیریت و منابع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان منصوب شد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات صادقانه آقای غلامحسین نصیری وظیفه معاونت برنامه ریزی توسعه مدیریت و منابع را یک وظیفه خطیر در جهت برنامه ریزی و پیشبرد اهداف اداره کل و تامین نیروی انسانی، تدارکات و پشتیبانی برای سایر واحد ها دانست.

سید اسماعیل صالحی گفت انتظار می‌رود این معاونت با ایجاد هماهنگی در بین دیگر معاونت‌ها نقش ارزنده ای را در راستای هماهنگی و پیگیری و اجرایی نمودن اهداف اداره کل داشته باشد.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی به عنوان سرمایه اداره کل و نیروی محرکه توسعه اهداف اداره کل می باشد حفظ کرامت انسانی در بین پرسنل رعایت عدالت در پرداخت ها و توصیه و تاکید بر انظباط اداری و مالی، شفاف سازی امور و قانون گرایی به عنوان اولویت کاری را خواستار شدند.

صالحی در ادامه پیگیری و ساماندهی اموال منقول و غیرمنقول خصوصاً وضعیت اسناد تک برگی اموال، ساماندهی وضعیت ادارات شهرستانی و فاقد ساختمان اداری که هم اکنون به صورت استیجاری می باشند، نوسازی ناوگان حمل و نقل و همچنین امکانات و تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری اداره کل، اصلاح فرایندهای کاری و حرکت به سمت دولت الکترونیک و موضوعات بودجه و بودجه بندی و برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت اداره کل را  خواستار شدند. 

به گزارش خبرنگار پیام طبیت طی حکمی از سوی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان جناب آقای بهرام عبدالهی به عنوان معاون برنامه ریزیتوسعه مدیریت و منابع اداره کل منصوب و اززحمات ۳۲ ساله جناب آقای غلامحسین نصیری تقدیر و حکم بازنشستگی به ایشان تقدیم گردید.


 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :