پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جشن پایان کاداستر منابع طبیعی تا پایان امسال
پیام روز
بازدید روز : 34852
بازدید کل : 3277334
آخرین بروزرسانی:
4 بهمن 1400 ساعت 11:7
نظرسنجی
سايت حاضر را چگونه مي بينيد؟
بازدید : 75 29 آذر 1400 ساعت 15:11 شماره :91987
محمدرضا همتی مطرح کرد؛
جشن پایان کاداستر منابع طبیعی تا پایان امسال

به گزارش خبرنگار پیام طبیعت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری محمدرضا همتی مدیرکل حوزه ریاست، بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در حاشیه آئین تکریم و معارفه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، از برگزاری جشن اتمام کاداستر اراضی منابع طبیعی کشور تا پایان سال خبر داد.

وی ثبت مالکیت دولت نسبت به اراضی ملی و دولتی را جزو اولویت دارترین کار‌ها در حوزه حفاظت از این اراضی عنوان کرد و گفت: کاداستر اراضی ملی و دولتی موجب جلوگیری از تعرض به اراضی ملی و زمین خواری می‌شود.

همتی عملکرد سال ۱۳۹۹ کاداستر اراضی ملی و دولتی را ۵۵ میلیون هکتار اعلام داشت و افزود: این میزان عملکرد جهشی، در طرح ضربتی و اساسی برای حفاظت و تثبیت مالکیت دولت انجام شده است.

اضافه شدن دو هزار و ۷۰۰ نفر به مجموعه منابع طبیعی و آبخیزداری کشور

مدیرکل حوزه ریاست، بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور

گفت: مجوز جذب و تعیین وضعیت دو هزار و ۷۰۰ نفر به مجموعه منابع طبیعی و آبخیزداری کشور صادر شده است.

وی با اشاره به رشادت‌های نیرو‌های منابع طبیعی کشور افزود: پارسال در حوادث حریق جنگل‌های کشور ۹ نفر از نیرو‌های این سازمان به فیض شهادت نائل شدند.

همتی گفت: منابع طبیعی کشور، ۲۰ شهید و ۵۰۰ مجروح تقدیم نظام، انقلاب جمهوری اسلامی و همچنین حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی کرده است.

در این مراسم اصغر احمدی به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری منصوب و از خدمات سید اسماعیل صالحی تجلیل شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :