پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - چهارمحال و بختیاری یکی از استان های برتر در تشکیل پرونده های قضایی در حوزه تخلفات منابع طبیعی است
پیام روز
بازدید روز : 5182
بازدید کل : 2751575
آخرین بروزرسانی:
4 آذر 1399 ساعت 14:22
نظرسنجی
سايت حاضر را چگونه مي بينيد؟
بازدید : 53 23 مهر 1399 ساعت 9:33 شماره :78091

چهارمحال و بختیاری یکی از استان های برتر در تشکیل پرونده های قضایی در حوزه تخلفات منابع طبیعی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری، سرهنگ علیرضا بیگی فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری در دومین نشست شورای هماهنگی یگان حفاظت منابع طبیعی استان گفت: امسال ۹ فقره قرارداد گشت و مراقبت با  ۹۱ نیروی انسانی به منظور افزایش ضریب حفاظتی در عرصه های‌ ملی  استان منعقد گردید.
وی افزود: چهارمحال و بختیاری یکی از چهار استان برتر در تشکیل پرونده های قضایی در حوزه تخلفات منابع طبیعی می باشد.
بیگی اضافه کرد:  همچنین این استان در توقیف خودرو و ادوات متخلفین و اطفاء حریق در عرصه‌های منابع طبیعی در مقایسه با استان‌های ناحیه رویشی زاگرس پیشرو است.
وی افزود: بر اساس مصوبه سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور به ازای هر ۳۰ هزار هکتار مرتع یک نفر و به ازای شش هزار هکتار جنگل یک نفر نیروی انسانی، حفاظت و حراست از عرصه های منابع طبیعی را بر عهده گیرد.
بیگی در پایان تصریح کرد: روسای ادارات منابع طبیعی شهرستانها با هماهنگی و تعامل با محاکم انتظامی و قضایی در راستای تکمیل زنجیره حفاظت از عرصه های ملی همکاری کنند.


 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :